Czym jest FoodieCard?

FoodieCard to najlepsze poznańskie restauracje, ciekawe degustacje tematyczne oraz niezwykłe podróże kulinarne.

Restauracje

FoodieCard to przede wszystkim klub miłośników dobrego jedzenia na mieście, którego członkowie legitymując się imienną kartą, otrzymują do 50% rabatu na całe menu w najlepszych poznańskich restauracjach.

W lutym 2012 r. zaczynaliśmy od współpracy z 8 restauracjami. Obecnie jest ich kilkadziesiąt, przy czym cały czas rozmawiamy z kolejnymi, tak aby baza FoodieCard rosła z miesiąca na miesiąc.

Degustacje

FoodieCard to także comiesięczne degustacje tematyczne, podczas których wspólnie kosztujemy wyselekcjonowane przysmaki oraz trunki, poszerzając jednocześnie swoją dotychczasową wiedzę kulinarną.

Podróże kulinarne

W marcu 2016 r. rusza z kolei projekt podróży kulinarnych FoodieCard, w trakcie których razem odwiedzimy najsmaczniejsze zakątki zarówno Wielkopolski jak i całej Europy, docierając poza utarte szlaki turystyczne, tam gdzie powstają autentyczne produkty wytwarzane przez ludzi z pasją.

Jak to działa?

1. On-line zamawiasz swoją imienną kartę FoodieCard.

2. Wyszukujesz restauracje które zamierzasz odwiedzić albo degustacje lub podróże kulinarne w których chciałbyś wziąć udział.

3. Sprawdzasz jakie warunki rabatu oferuje dana restauracja (tj. jaka jest wysokość rabatu, w jakie dni tygodnia rabat jest dostępny, czy obejmuje napoje, ile osób może skorzystać z rabatu za okazaniem jednej karty, czy jest konieczność telefonicznej rezerwacji stolika oraz jakie dni okolicznościowe wyłączone są z promocji), albo też jakie są warunki udziału w danej degegustacji lub podróży kulinarnej.

4. Korzystasz z karty odwiedzając bez limitu wybrane przez siebie restauracje i otrzymujesz za każdym razem do 50% rabatu na całe menu - zarówno dla Ciebie, jak i towarzyszących Ci osób. Bierzesz do tego udział w organizowanych przez nas degustacjach tematycznych oraz podróżach kulinarnych.

Ile to kosztuje?

Opłata za roczną kartę wynosi 89 złotych. Za tę cenę otrzymujesz dostep do świata prawdziwych foodies - przede wszystkim do rabatu wynoszącego do 50% na całe menu dla siebie i co najmniej jednej osoby towarzyszącej we wszystkich restauracjach biorących udział w programie - przy dowolnej ilości wizyt.

Ile na tym zyskam?

Na podstawie wizyt opisanych przez nas na blogu, obliczyliśmy, że przy jednym wyjściu z FoodieCard zaoszczędziliśmy średnio 55 złotych. Roczna karta zwraca się zatem z nawiązką już przy drugim wyjsciu. Ile jednak Ty zyskasz zamawiając kartę zależy od tego, jaki styl odwiedzania restauracji preferujesz. Jeśli odwiedzasz restauracje raz na miesiąc, w pojedynkę, zamawiając tylko danie główne - w przeciągu roku zaoszczędzisz około 400 złotych. Jeżeli odwiedzasz restauracje raz na dwa tygodnie, czasem w pojedynkę, czasem w parze, zamawiając przystawkę i danie główne - zaoszczędzisz około 1 600 zł. W przypadku gdy odwiedzasz natomiast restauracje raz na tydzień, zawsze w parze, zamawiając przystawkę, danie główne i deser - zaoszczędzisz około 5 000 zł. Jak zatem widzisz, zakup karty opłaca się zarówno gdy jesteś lekko, średnio lub mocno Foodie!

Czym różni się FoodieCard od innych promocji oferowanych w internecie?

- rabat każdorazowo obejmuje całe menu restuarcji, a nie tylko jego wybraną część,

- rabat obowiązuje przez cały dzień, a nie tylko w określonych godzinach,

- rabat przysługuje nie tylko Tobie, ale również towarzyszącej Ci osobie/osobom.

- możesz wracać do restauracji, w której Ci zasmakowało i co tydzień otrzymasz w niej do 50% rabatu,

- postrzegany jesteś jako członek społeczności miłośników dobrego jedzenia, a nie łapacz okazji,

- nie musisz wyławiać restauracji w gąszczu innych ofert, u nas są tylko restauracje,

- nie musisz drukować żadnych kuponów,

- poza tym FoodieCard to nie tylko rabaty, ale także degustacje tematyczne i podróże kulinarne.

FAQ

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące FoodieCard, zajrzyj do naszego FAQ, gdzie w  sposób przystępny i przejrzysty zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.