3Kolory/Malta

ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
telefon: 61 875 02 10
e-mail: biuro@3-kolory.pl
internet: www.3-kolory.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: dni świąteczne.

Typ kuchni: europejska, polskaAktywność, odpoczynek, zabawa. Niezależnie jaki jest Twój nastrój – restauracja 3 KOLORY to miejsce, z najpiękniejszym tarasem w Polsce, w którym z pewnością poczujesz się dobrze.

Restauracja 3 KOLORY, której właścicielem jest ABC Kuchni, proponuje wspaniałą „mistrzowską” kuchnię, która łączy pasję z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem naszych szefów kuchni. Jest miejscem do którego chętnie się powraca, w którym można dobrze zjeść, ale także milo spędzić czas, wypocząć i nabrać energii.

Tradycje kuchni europejskiej spotykają się z unikalnymi, autorskimi potrawami, łącząc w sobie piękno smaków, piękno wizualne i zniewalające zapachy ziół i przypraw.

Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego jest ogromnym wyróżnieniem naszej kuchni w której korzystamy ze składników regionalnych. Jako jedyna restauracja w Poznaniu oferujemy możliwość grillowania na kamieniu z lawy wulkanicznej.

Dla wszystkich zapracowanych oferujemy również lunch z dowozem do biura w atrakcyjnej cenie 16,5 zł. Lunch dnia dostępny jest również w restauracji do godziny 16.00.

Restauracja 3 KOLORY to nie tylko możliwość spotkania we dwoje lub w gronie przyjaciół. Specjalizujemy się w oprawach dużych uroczystości takich jak bankiety i imprezy okolicznościowe a także konferencje;

Sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 100 osób przy formie zasiadanej przy stołach prostokątnych, do 50 osób przy stołach okrągłych, przy ustawieniu jednego wspólnego stołu „U” możemy pomieścić do 75 osób; Podczas przyjęć w formie bufetowo stojącej ze stolikami koktajlowymi możemy obsłużyć nawet 150 gości.

Dodatkowo dysponujemy pięknym tarasem położonym nad samym lustrem wody Jeziora Malta mogącym pomieścić do 40 osób.

Restauracja 3 KOLORY mieści się w Maltańskim Centrum Szkoleniowo Konferencyjnym które jest znakomitym miejscem do organizacji wszelkiego typu szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych, wzbogacanych na życzenie klienta o mniej lub bardziej typowe atrakcje, dostępne zazwyczaj tylko w ośrodkach pozamiejskich. MCSK dysponuje salami konferencyjnymi do 261 m2 mogącymi pomieścić do 250 osób ale również bardziej kameralnymi.

Dogodne usytuowanie w centralnym punkcie miasta w połączeniu z niemal 200 ha pasmem wody i zieleni stwarza idealne warunki zarówno do pracy jak i do odpoczynku. Przy wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość zaparkowania przed budynkiem MCSK i restauracja 3 KOLORY.

Serdecznie zapraszamy na kulinarną przygodę nad Maltą!