Gospoda Poznańska

Stary Rynek 82
61-772 Poznań
telefon: 61 851 80 22
e-mail: rezerwacja@gospodapoznanska.pl
internet: www.gospodapoznanska.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, dni świąteczne (ustawowo wolne od pracy).

Typ kuchni: polska, poznańskaGospoda Poznańska to perła wielkopolskiej kuchni regionalnej. Specjalizujemy się w tradycyjnych smakach rodem z Pyrlandii, takich jak: „Kaczka po wielkopolsku”, „Karbonada prosto od bambra”, „Wątróbka z jabzami”, „Żeberka rodem z Wielkiej”, „Zraz po bambersku”.

W naszym menu znajdą Państwo również: plyndze, szare kluchy, pierogi, zupy, ryby, sałatki, przystawki "jak u mamy”, prawdziwie amerykańskie steki oraz desery. W celu przetłumaczenia niezrozumiałych nazwy potraw należy odwiedzić Gospodę i poprosić o pomoc naszą przesympatyczną obsługę. Jako nieliczni posiadamy bogatą ofertę śniadaniową, dzięki której Goście mogą przychodzić do Restauracji już od godziny 9:00.

Zespół personalny Gospody Poznańskiej to wykwalifikowani kucharze oraz profesjonalnie przeszkoleni kelnerzy, którzy sprawiają, że wizyta w Gospodzie, to zawsze mile spędzone chwile.

Dwa poziomy lokalu sprawiają, że jesteśmy niezwykle atrakcyjni pod względem organizacji imprez firmowych lub spotkań z przyjaciółmi. W weekendy bawimy w stylu dancingu. Wodzirej przenosi naszych Gości w lata '60 & '70 & '80 & '90 & niezapomniane hity! W zdecydowanej większości gramy muzykę polskich artystów – w nawiązaniu do rodzimej poznańskiej kuchni.

Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi cateringów zewnętrznych in-door & out-door.

** W walentynki i dzień kobiet, Gospoda Poznańska wprowadziła dla Użytkowników karty specjalną zniżkę - 15%.