Cafe Misja

ul. Gołębia 1
61-834 Poznań
telefon: 61 415 14 43
e-mail: kontakt@cafemisja.pl
internet: www.cafemisja.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: tarty, sałatki, tosty, piadiny, ciasta, deseryPowstaliśmy z idei i pasji. Cafe Misja to zespół ludzi, których łączą wspólne wartości i chęć działania. Cafe Misja to kulturalna kawiarnia, albo kultura w kawiarni. Dbamy o przyjemne doznania dla podniebień naszych gości, ale wiemy też, jak ważna jest strawa duchowa.

Cafe Misja jest kontynuatorem idei i misji ludzi, którzy tworzyli przestrzeń kultury i dialogu minionych wieków. Do tej spuścizny dokłada własną cegiełkę zgodną z duchem czasów.

Celem projektu Cafe Misja Centrum Kultury Fara jest tworzenie miejsca spotkań oraz promowanie dobrej kultury, przede wszystkim kultury chrześcijańskiej.

W każdym miesiącu organizujemy wydarzenia kulturalne: kameralne koncerty, prelekcje, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy slajdów o tematyce misyjnej i podróżniczej. Udostępniamy też miejsce na wystawy fotograficzne i malarskie oraz cykliczne spotkania różnych organizacji. W kawiarni można też znaleźć publikacje dotyczące Poznańskiej Fary, miasta Poznania i Wielkopolski.

Cafe Misja oprócz propozycji kulturalnych oferuje oczywiście różne smakowitości dla podniebienia. Serwujemy ekologiczną kawę Mundo Novo oraz kawę z certyfikatem Sprawiedliwego Handlu, Oromię. Na smakoszy słodkości czekają domowe ciasta oraz wysokiej jakości gorąca czekolada (według wielu naszych gości: najlepsza w Poznaniu), a dla zgłodniałych - wytrawne tarty, tosty i piadiny. Latem szczególnie polecamy orzeźwiające koktajle, pyszne desery lodowe oraz przyjemne krużganki :)

Staramy się również, aby Cafe Misja była przyjazna dla rodziców z małymi dziećmi. Nie ma problemu z wjechaniem wózkiem do kawiarni. Na maluchów czeka półka z książeczkami i zabawkami, bezpieczne krzesełko, dziecięce menu oraz miła obsługa :) W całej kawiarni obowiązuje zakaz palenia.