U Myśliwych

ul. Karola Libelta 37
61-707 Poznań
telefon: 61 852 99 03
e-mail: biuro@umysliwych.com
internet: www.umysliwych.com


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy, dni ustawowo wolne od pracy.

Typ kuchni: myśliwska, staropolska, ukraińskaW Domu Łowieckim przy ulicy Libelta w Poznaniu została otwarta restauracja z ogromną historią - "U Myśliwych", obok której powstał także sklep z dziczyzną "Specjały z lasu". Kto żyje odrobinę dłużej zapewne pamięta, że kilkadziesiąt lat temu mieściła się tam jedna z najbardziej znanych i renomowanych restauracji, gdzie stołowała się elita wielkopolskiej stolicy.

Kto ma ochotę wybrać się na znakomite jedzenie i to takie, jakiego ze świecą szukać w menu innych restauracji, bez wątpienia powinien odwiedzić "U Myśliwych". Nie należy się przy tym bać, że w nasze talerze spoglądać będą głowy saren, dzików i czy innego upolowanego przez myśliwych zwierza. Nic podobnego. Restauracja urządzona jest naprawdę elegancko - z niszami w których poczuć się można swobodnie będąc oddzielonym od innych gości, a także salą klubową - gdzie każdy znajdzie wytchnienie po smakowitym steku z jelenia, pieczonych żeberkach z dzika, kaczce zapiekanej z jabłkami, czy zupie myśliwskiej.

Dziczyzna nie jest prostym mięsem w przygotowaniu. Nie każdy potrafi ją przyrządzić w domu i sprawić, by stała się miękka i pyszna, a kto tego nie umie - już teraz może posmakować jej w restauracji "U Myśliwych".