Punkt Sporny

ul. Stary Rynek 27
61-772 Poznań
telefon: 607 607 480
e-mail: rezerwacje@punktsporny.pl
internet: www.punktsporny.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, andrzejki, dni ustawowo wolne od pracy.

Typ kuchni: europejska, fusionPragniemy tworzyć dania eleganckie i proste, które ucieszą nie tylko podniebienia, lecz i oczy. W głowach naszych szefów kuchni Dominika Sydowa i Leszka Hajcela, których potrawy gościły na stołach m.in. Jolanty Kwaśniewskiej, Jerzego Buzka, Leszka Millera, Andrzeja Olechowskiego, Justyny Steczkowskiej, czy Małgorzaty Ostrowskiej powstają receptury ze smaków dobrze Wam znanych i tych, które dopiero odkryjecie. Wyznajemy kuchnię fusion, stanowiącą kompilacje aromatów kultur z całego świata, w tym nowoczesnej kuchni polskiej.

Punkt Sporny Club & Restaurant, to kreatywna przestrzeń, w której dobra muzyka spotyka się z wyśmienitym jedzeniem. W weekendy zamienia się w pełen niepowtarzalnych dźwięków kameralny klub muzyczny, w którego repertuarze oprócz setów poznańskich DJ’ów, gości muzyka na żywo.

Punkt Sporny to także profesjonalny coctail bar, w którym o każdej porze dnia i nocy znaleźć można niepowtarzalne drinki serwowane przez najbardziej utalentowanych barmanów w mieście.