Maltanka

ul. Jana Pawła II 1
61-131 Poznań
telefon: 735 720 120
e-mail: restauracja@maltanka.com
internet: www.maltanka.com


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet, weekend majowy.

Typ kuchni: polska, europejskaW Poznaniu, w miejscu gdzie dawno, dawno temu przechadzali się zakonnicy Maltańscy, a dziś spacerują Goście i Poznaniacy, gdzie ciuchcia rozpoczyna swą podróż do ZOO znajduje się restauracja Maltanka.

Restauracja o miłym klimacie i widokiem na jezioro za oknem.

Będąc głodnym znajdziesz tu pyszne przekąski i obiady, będąc spragnionym znajdziesz napojów bez liku, a i z ukochaną osobą wypijesz aromatyczną kawę oraz spędzisz miło czas.

Restauracja Maltanka mieści się w malowniczo położonym budynku w stylu pruskim, w przepięknej okolicy tuż nad jeziorem Malta, na miejskim terenie rekreacyjnym, niemalże w centrum Poznania. Ważnym atutem jest prosty i dogodny dojazd oraz duży, bezpłatny parking. Restauracja jest czynna cały rok, a w okresie letnim dodatkowo czynny jest ogródek. W menu można znaleźć głównie tradycyjne potrawy takie jak: kotlet schabowy, de volaille, polędwiczki po cesarsku, dania z ryb i drobiu, makarony i pierogi, zupy: krem, gulaszowa, żurek, chłodniki, desery, lody, napoje, piwo, alkohole i drinki.

Oferujemy usługi w zakresie cateringu, przygotowaniu i obsługi imprez firmowych i rodzinnych oraz wycieczek szkolnych. Zapewniamy doskonałą kuchnię, profesjonalną obsługę i świetną atmosferę wspólnego posiłku i zabawy.

** Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość zarezerwowania stolika na więcej aniżeli 12 miejsc.