Dubliner Irish Pub

ul. Św. Marcin 80/82
60-809 Poznań
telefon: 61 851 01 69
e-mail: pub@dubliner.com.pl
internet: www.dubliner.com.pl


Warunki rabatu:


* Wyłączone z promocji dni okolicznościowe: walentynki, dzień kobiet.

Typ kuchni: irlandzkaSerdecznie zapraszamy do irladzkiego pubu THE DUBLINER IRISH PUB, znanego wszystkim ze znakomitych trunków i wybornych piw irlandzkich.

Można tu zjeść wspaniały obiad czy kolację, a karta dań wygląda tak jak w dobrej restauracji. Cały ten kulinarny spektakl dzieje się we wspaniałych wnętrzach, których wyposażenie przyjechało prosto z Dublina.

Wieczorami gra muzyka na żywo i wspaniale jest wtedy spędzić czas ze szklanką piwa Guinness, lub irlandzkiego Cidera. Na miłośników whisky czeka z kolei obficie zaopatrzony bar.

The Dubliner Pub to doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, szkoleń i bankietów i wesel (około 100 miejsc siedzących, optymalna ilość gości zapraszanych na bankiety - 150 osób!)

Miłośnikom sportowych emocji proponujemy SPORT NA WIELKIM EKRANIE! Dla studentów również zarezerwowaliśmy wolny czas. W poniedziałki dla studentów mamy atrakcyjne ceny na piwo, a do tego można pobawić się wraz ze studenckim zespołem.

Zapraszamy rownież do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.

** Z kartą FoodieCard 50% rabat obowiązuje we wtorki i niedziele, przy czym w niedziele taki sam rabat obowiązuje także i bez karty.